"Аваль" і компанія INT реалізували проект електронної комерції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Аваль" і компанія INT реалізували проект електронної комерції

39
Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль" і компанія INT (Міжнародний центр інформаційних технологій) реалізували проект електронної комерції через Інтернет, що дає можливість Інтернет-магазинам приймати платіжні карти VISA і MasterCard для оплати товарів і послуг через веб-сайти цих магазинів.
При цьому Інтернет-магазини зможуть приймати для оплати своїх товарів і послуг кредитні карти всіх банків, а також дебетні карти, емітовані банком «Аваль».
Для підключення Інтернет-магазину до платіжного шлюзу Інтернет-платежів необхідно попередньо укласти договір з банком-еквайером (АППБ Аваль) на обслуговування Інтернет-транзакцій.
Компанія INT здійснює роботи з організації взаємодії між сервером Торговця, платіжним шлюзом і процесинговим центром.
У даний час через платіжний шлюз INT працює найбільший український інтернет-магазин „бамбук”, ведуться переговори про підключення до системи електронної комерції з рядом інтернет-магазинів, що спеціалізуються на торгівлі продуктами харчування, книгами, аудиодисками, сувенірами іграшками, а також з декількома найбільшими Інтернет-провайдерами по оплаті їхніх послуг на веб-сайтах.
За даними Інтернет-магазина «Бамбук» Інтернет-транзакції по картках міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard складають від 5 до 12 % від місячного обороту. Цим способом оплати користаються як українські, так і закордонні покупці.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас