Тимошенко: Гривня слабшою не буде


Тимошенко: Гривня слабшою не буде

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко радить зберігати заощадження в національній валюті - гривні.

"Гривня слабшою не буде, тому що політика є правильною і Національного банку, і уряду", - сказала вона на прес-конференції в Києві в середу.

Як повідомлялося, Нацбанк у березні цього року вперше з літа 2005 року не став підтримувати долар при його падінні нижче курсу 5 грн/1 дол., що з урахуванням проведеної ним цього року більш жорсткої монетарної політики та обмежень зовнішніх запозичень привело до зміцнення гривні до 4,90 грн/1 дол.

При цьому Нацбанк утримує офіційний курс гривні на незмінному з весни 2005 року рівні 5,05 грн/1 дол. і заявляє, що цього року він не вийде за межі встановленого основними принципами грошово-кредитної політики коридору 4,95 грн/1 дол. - 5,25 грн/1 дол.

Уряд Ю.Тимошенко під час першого приходу до влади на початку 2005 року активно виступив за проведення ревальвації для боротьби з інфляцією. Тоді Нацбанк пішов на практично одномоментне зміцнення гривні з 5,30 грн/1 дол. до 5,05 грн/1 дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua