НБУ запланував випуск монет "Хрещення Київської Русі" і "Роман Шухевич"


НБУ запланував випуск монет "Хрещення Київської Русі" і "Роман Шухевич"

Національний банк України (НБУ) оновив план випуску пам'ятних монет в 2008 році, передбачивши, серед іншого, випуск срібних монет "Роман Шухевич" і "Хрещення Київської Русі", повідомляється на веб-сайті Нацбанку.

Відповідно до повідомлення, монети "Хрещення Київської Русі" будуть виготовлені у двох номіналах: 100 грн (срібло) і 5 грн (недорогоцінний сплав) - введення монет в обіг очікується у вересні.

Срібна монета, присвячена командувачу Української повстанської армії Шухевичу, буде номіналом 5 грн. Введення монети в обіг очікується в червні.

Як повідомлялося, Шухевич увійшов у перелік ста видатних українців, складений недавно телеканалом "Інтер", на підставі опитування населення. В 2008 році відзначається 1020-річчя Хрещення Київської Русі.

У цілому, за даними Нацбанку, цього року може бути випущено 32 найменування пам'ятних та ювілейних монет (40 видів), тоді як в 2007 році було випущено 31 найменування (39 видів).

Раніше НБУ планував випустити в 2008 році 24 найменування пам'ятних та ювілейних монет (30 видів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua