Пинзеник скасував інфляцію на рівні 14,6%


Пинзеник скасував інфляцію на рівні 14,6%

Інформація про прогноз інфляції на 2008 рік у розмірі 14,6% є помилковою. Прогноз макроекономічних показників Кабмін затвердить на своєму засіданні в наступну середу.

Про це журналістам заявив Міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Пинзеник нагадав, що прогноз макроекономічних показників не був затверджений на цьому тижні у зв'язку з тим, що Держкомстат уточнив звіт щодо ВВП 2007 року. "Раніше цифра була менша на 4 млрд. грн., а це вимагає перерахунку показників. Можу вас інформувати, що ми погодили проект прогнозу з Міністерством економіки. Я думаю, у наступну середу він буде схвалений на засіданні уряду", - зокрема, відзначив Міністр фінансів України.

Відповідаючи на запитання, чи дійсно новий прогноз інфляції Мінекономіки становить 14,6%, Пинзеник сказав: "І тут ви помилилися".

Нагадаємо, згідно із прогнозом Міжнародного центру перспективних досліджень, до кінця 2008 року інфляція в Україні збільшиться до 19,5%. При цьому найбільше дорожчають продукти харчування. Причиною тому - збільшення соцвиплат, які значно підвищили купівельну спроможність населення, і слабкий урожай 2007 року. Разом з тим, Кабмін обіцяє подолати зростаючі ціни протягом 5-6 місяців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua