Ющенко за приватизацію ОПЗ, але йому заважає трубопровід


Ющенко за приватизацію ОПЗ, але йому заважає трубопровід

Президент України Віктор Ющенко за приватизацію Одеського припортового заводу, але з виключенням із приватизації трубопроводу. Так він прокоментував мотиви, з яких зупинив дію постанови Кабінету Міністрів про приватизацію ОПЗ, повідомила прес-служба Глави держави.

"Я - за приватизацію заводу, але я вдруге прошу вилучити із приватизації трубопровід", - сказав він.

Зокрема, Ющенко вважає, що збереження трубопроводу в державній монополії гарантує право доступу до нього для різних компаній.

"Якщо ми приватизуємо - а це перший випадок в українській історії - трубопровід, то я перший, хто порушує питання, чи відповідає це основам національної безпеки", - сказав Президент. При цьому він підкреслив, що жоден український уряд не насмілився виставити на приватизацію лінії електропередач, газо- або нафтопроводи.

Крім того, Ющенко сумнівається, що в сучасних умовах приватизацію цього трубопроводу можна провести на справедливих принципах. "Коли ми спостерігаємо такий грубий перерозподіл первинного ресурсу, і сьогодні, знаючи дуже багато вад українського законодавства, і тенденції лобіювання, які виникають й у парламенті, і інших колах, то виникає питання, чи даємо ми свідомо відповідь, що ми приватизуємо одну із ключових українських інфраструктур", - сказав Глава держави.

Нагадаємо, 15 квітня Президент Віктор Ющенко зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів, яким були затверджені умови проведення конкурсу із продажу пакета акцій Одеського припортового заводу, і доручив ФДМУ провести конкурс із продажу пакета акцій цього товариства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua