Мінекономіки розраховує на збільшення інвестицій ЄБРР в 2008


Мінекономіки розраховує на збільшення інвестицій ЄБРР в 2008

Міністерство економіки розраховує на збільшення обсягу інвестицій Європейського банку реконструкції та розвитку в Україну на 61% в 2008 році або з 897 млн. доларів в 2007 році до 1 448 млн. доларів в 2008.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінекономіки з посиланням на заяву міністра економіки Богдана Данилишина в ході зустрічі з делегацією ЄБРР.

У ході зустрічі сторони, зокрема, обговорили питання перегляду портфеля кредитів ЄБРР в Україні.

"Нова програма співробітництва (затверджена в 2007 році на трирічний період) дає можливість розширити діяльність банку в східних і південних регіонах України, продовжити й почати підготовку 11 нових проектів у державному секторі й збільшити в півтора рази портфель банку в Україні з 897 млн. доларів в 2007 році до 1 448 млн. доларів до кінця 2008 року", - сказано в повідомленні.

Загальний обсяг інвестицій ЄБРР в Україну за весь період співробітництва становить 3,2 млрд. євро й включає інвестиції в 161 проект у приватному й державному секторах.

Зазначена сума становить 28% від загального обсягу кредитних ресурсів, отриманих Україною від всіх міжнародних фінансових організацій (15,66 млрд. доларів).

За результатами переговорів щодо перегляду портфеля кредитів ЄБРР в Україні сторони підписали підсумковий протокол, що передбачає подальші дії за рішенням спільних завдань у рамках трирічної програми співробітництва.

Як повідомляло агентство, раніше ЄБРР заявляв про намір інвестувати 700-800 млн. євро в проекти в Україні в 2008 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua