Долар впав до євро на очікуваннях негативної статистики зі США


Долар впав до євро на очікуваннях негативної статистики зі США

Долар упав до євро під час торгів у вівторок на максимальне значення за останні два тижні на очікуваннях негативних даних щодо споживчого сектору в США, повідомило агентство Bloomberg.

До 8:47 курс долара до євро знизився до $1,5549 з $1,5423 на закриття торгів у Нью-Йорку в понеділок.

Індекс споживчої довіри в США знизився в березні до 73,5 пункту з 75 пунктів місяцем раніше, прогнозують опитані агентством Bloomberg економісти. Лютневий рівень був мінімальним за п'ять років. Дослідницька організація Conference Board опублікує значення індикатора за березень у вівторок о 17:00.

"Люди продають долар перед виходом статистики, - говорить директор валютних операцій в Barclays Bank у Токіо Тадахіко Насімото. - Слабкі дані можуть відкинути його ще далі".

Зведений азіатський фондовий індекс MSCI Asia-Pacific виріс під час торгів 25 березня на 2,9%, після того як JPMorgan підняв ціну пропозиції за Bear Stearns у чотири рази, зміцнивши в такий спосіб упевненість у фінансових активах.

"Після підвищення пропозиції з боку JPMorgan люди хочуть вірити в те, що ринки трохи заспокоїлися, - відзначає голова валютних продажів в Lehman Brothers Holdings у Токіо Тору Токоеда. - А це переносить фокус на різницю в процентних ставках, що сприяє євро та операціям carry trade на основі долара".

При операціях carry trade учасники ринку здійснюють запозичення у валюті країни, де встановлена низька процентна ставка, і купують цінні папери у валюті країн з високою ставкою. У єврозоні базова ставка становить 4% річних, тоді як у США - 2,25%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua