Обдурені інвестори "Київвисотбуду" пікетували Госпсуд


Обдурені інвестори "Київвисотбуду" пікетували Госпсуд

Обдурені інвестори ТОВ "Київвисотбуд" пікетували сьогодні Вищий господарський суд України. Під час акції люди передали голові суду Сергію Демченкові своє звернення, у якому просять захистити їхні права.

Зокрема, вивчити яким чином Господарський суд Донецької області зміг порушити паралельно з Київським обласним госпсудом справу про банкрутство ТОВ "Київисотбуд".

За твердженням юристів - це правовий нонсенс, повідомляють "Подробиці". "Банкрутство порушується винятково за місцем юридичної прописки підприємства" - раніше заявляв керуючий партнер компанії "Алексєєв, Боярчуков і партнери" Сергій Алексєєв. Офіційна юридична адреса ТОВ "Київвисотбуд" - Київська область, Бориспільський район, село Мала Олександрівка, вулиця Гагаріна 14-А. Не дивлячись на це, суддя Донецького обласного госпсуду Тарапута ухвалила рішення порушити друге банкрутство ТОВ "Київвисотбуд".

Ні до журналістів, ні до пікетників глава ВГСУ так і не вийшов. "Було вручено наше звернення, був отриманий вхідний номер - №198 від 21.03. Ми подзвонили в приймальню Демченка і сказали, що в нас є питання, ми хотіли б зустрітися. Натомість одержали офіційну позицію суду - "ви дали звернення, чекайте", - заявив один з інвесторів Ігор Бондар.

Також інвестори під час акції заявили про готовність почати акції громадянської непокори. "Ми хочемо привернути увагу суду, і в першу чергу, його керівника, до незрозумілої судової казуїстики, що почалася останнім часом навколо нашого забудовника, - говорить інвестор Дмитро Арташов, - Високі чини нам обіцяють одне, а папери переїжджають із одного місця на інше".

Нагадаємо, напередодні заступник голови Секретаріату президента України Марина Ставнійчук повідомила, що глава держави, Віктор Ющенко, взяв справу "Київвисотбуду" під особистий контроль, і, зі свого боку, направив голові ВГСУ Сергію Демченкові відповідне звернення.

Тим часом, розпорядник майна ТОВ "Київвисотбуд" Олександр Баскаков, призначений на цю посаду Господарський судом Київської області заявив про нові строки збору кредиторських вимог. "Відповідно до визначення госпсуду Київської області арбітражний керуючий-розпорядник майна зобов'язаний до 12 травня скласти і подати в суд на затвердження реєстр вимог кредиторів ТОВ "Київвисотбуд". 15 березня вийшло оголошення в газеті про порушення нового банкрутства. Починаючи із цього дня, в 30-денний термін кредитори і потенційні санатори повинні подати свої заяви", - сказав Баскаков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua