Фондовий ринок США відкрився у вівторок максимальним падінням індексів з 2002 р.


Фондовий ринок США відкрився у вівторок максимальним падінням індексів з 2002 р.

Фондовий ринок США відкрився у вівторок максимальним падінням індексів з 2002 року, повідомило агентство Bloomberg.

Непередбачене зниження базової процентної ставки Федеральною резервною системою (ФРС) США на 0,75 процентного пункту не переконало інвесторів у тому, що цього буде досить для того, щоб утримати американську економіку від рецесії.

Комітет відкритих ринків ФРС вирішив скоротити ставку, "беручи до уваги погіршення економічного прогнозу для США та збільшення ризиків ослаблення економіки".

ФРС змінила ставку в перерві між засіданнями вперше з вересня 2001 року у зв'язку зі збільшенням загрози рецесії в американській економіці в умовах падіння світових фондових ринків і збільшення безробіття в США.

"Інвестори можуть розцінити це, як екстремальний крок, - відзначає Джон Керрі з Pioneer Investment Management у Бостоні. - Крім того, вони можуть подумати, що ситуація в економіці набагато гірша, ніж передбачалося. Це повинно розбудити тих, хто вважав, що в економіці все в порядку".

Акції Exxon Mobil подешевіли з початку торгів на $3,48 - до $81,6, Barrick Gold - на $1,21, до $45,52.

Вартість паперів Bank of America упала на $2,37 - до $33,6 на повідомленні про скорочення чистого прибутку банку в четвертому кварталі в 20 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, у зв'язку зі списанням активів на суму $5,28 млрд через втрати від іпотечного кредитування.

Падіння фондових ринків Європи та Азії продовжилося у вівторок. MSCI World Index знизився під час торгів на 2,7%, Dow Jones Stoxx 600 - на 0,6%. З початку поточного року капіталізація світового фондового ринку скоротилася на $7,3 трлн.

Індекс Dow Jones Industrial Average знизився до 16:35 на 433,43 пункту (3,58%) - до 11665,87 пункту.

Standard & Poor's 500 опустився на 49,42 пункту (3,73%), склавши 1275,77 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite упало на 108,89 пункту (4,65%) - до 2231,13 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua