Український ринок акцій майже наполовину відіграв ранковий 7% обвал котирувань


Український ринок акцій майже наполовину відіграв ранковий 7% обвал котирувань

Курси провідних українських цінних паперів ближче до середини дня торгів у вівторок трохи відіграли різке ранкове 7%-е падіння: до 13:15 зниження котирувань зменшилося в середньому до 3,7%.

За даними біржі, зокрема, акції "Азовобщемаша" до середини дня подешевіли на 8,9%, тоді як вранці падіння досягало 14,3%, Алчевського меткомбінату - відповідно 1,46% і 9,4%, Маріупольського заводу важкого машинобудування - 3,6% і 9%.

Ранкове падіння паперів концерну "Стирол" на 8,2% скоротилося до 5,2%, Укрсоцбанку - з 7,7% до 4,2%, "Київенерго" - з 7% до 4,9%, "Азовсталі" - з 6,1% до 1,8%, Єнакіївського метзаводу - з 5,4% до 1,4%, Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча - з 4,8% до 1,6%, "Західенерго" - з 4,7% до 3,3%, "Укравто" - з 4,6% до 1,3%.

При цьому кількість угод після ранкового сплеску також зменшилася. Усього з початку торгів біржа зареєструвала 326 угод на суму 59,7 млн грн, що в цілому є дуже високим показником для малоліквідного українського ринку.

Як повідомлялося, напередодні ПФТС-індекс знизився на 2,45%, а в попередню п'ятницю - на 1,11%. Реальне падіння курсів акцій у понеділок було більш значним, тому що при розрахунку індексу використовується середньозважене значення цін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua