Ющенко змінив склад української делегації для переговорів з ЄС


Ющенко змінив склад української делегації для переговорів з ЄС

Президент України Віктор Ющенко увів до складу делегації України для участі в переговорах з Європейським Союзом щодо укладання нового базового договору між Україною і ЄС заступника міністра закордонних справ України Костянтина Єлисєєва, поклавши на нього виконання обов'язків глави делегації України. Про це говориться в указі глави держави від 30 листопада.

Також Президент затвердив у складі української делегації керівника Головної служби зовнішньої політики України Секретаріату Президента Ігоря Діра, поклавши на нього виконання обов'язків заступника глави делегації, керівника робочої групи політичних аспектів співробітництва України з ЄС.

У цілому, до складу делегації України Глава держави затвердив: виконуючого обов'язки директора департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Олександра Тараненка і заступника директора департаменту Європейського Союзу Міністерства закордонних справ України Вадима Трюхана.

У той же час, Ющенко звільнить першого заступника Міністра палива та енергетики України Вадима Чупруна від виконання обов'язків керівника робочої групи з питань співробітництва в сфері енергетики між Україною і ЄС.

Також Президент вивів із складу делегації України А.Веселовського, звільнивши його від виконання обов'язків глави делегації України, і О.Данилейка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua