"Укрзалізниця": Підвищення вартості вантажоперевезень є необхідною умовою для вступу України до СОТ


"Укрзалізниця": Підвищення вартості вантажоперевезень є необхідною умовою для вступу України до СОТ

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") заявляє, що збільшення вартості залізничних вантажоперевезень є необхідною умовою для вступу країни до Світової організації торгівлі (СОТ).

"У цей час тарифна політика України на вантажні перевезення не відповідає вимогам СОТ, оскільки існує різниця в рівнях тарифів під час перевезення окремих вантажів в експортному, імпортному і внутрішньому сполученнях. Існуючу різницю в тарифах для приведення їх у відповідність до вимог СОТ пропонується ліквідувати за рахунок зміни коефіцієнтів, застосовуваних до тарифів", - говориться в офіційному прес-релізі "Укрзалізниці".

У повідомленні також сказано, що темпи модернізації і відновлення рухомого складу стримуються через недостатнє фінансування. Причиною цього є більш повільне підвищення вартості вантажоперевезень у порівнянні із цінами виробників промислової продукції, відзначають в "Укрзалізниці".

Прес-служба відомства також підкреслює, що вирівнювання тарифів відповідно до вимог СОТ дозволить поліпшити фінансовий стан залізниць.

Як повідомлялося, Міністерство транспорту та зв'язку запропонувало з 1 січня 2008 року зрівняти вартість перевезення залізної руди, залізорудного концентрату, коксу, мінеральних добрив і нафтопродуктів в експортному, імпортному і внутрішньому сполученні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua