Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ "Жилбуд-Інвест-К" підвищено до рівня uaB


Кредитний рейтинг випуску облігацій ТОВ "Жилбуд-Інвест-К" підвищено до рівня uaB

Сьогодні незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу випуску іменних цільових облігацій (серія А) ТОВ "Жилбуд-Інвест-К" (м. Одеса) на суму 90 млн. грн. строком обігу 3 роки з рівня uaCCC до рівня uaВ. Агентство також змінило прогноз рейтингу з позитивного на стабільний. Основним напрямом діяльності компанії є інвестиційно-будівельна.

Наразі ТОВ "Жилбуд-Інвест-К" як замовник та інвестор реалізує проект будівництва житлового комплексу в м. Одесі. Для проведення процедури оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ТОВ "Жилбуд-Інвест-К" за ІІІ квартал та 9 місяців 2007 р., а також внутрішню інформацію, надану емітентом у ході рейтингового процесу.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaB характеризується низькою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Дуже висока залежність рівня кредитоспроможності від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua