Уряд США знизив прогноз зростання ВВП на 2008 р.


Уряд США знизив прогноз зростання ВВП на 2008 р.

Уряд США заявив в четвер, що американська економіка цього року росте швидше, ніж очікувалося, однак зниження продуктивності скорочує потенціал зростання в 2008 і наступних роках, пише The Wall Street Journal.

За прогнозом Білого дому, ВВП США збільшиться на 2,7% як в 2007, так і в 2008 році. У червні він очікував в 2007 році зростання на 2,3%, а в 2008 - на 3,1%. На 2009-2012 роки уряд прогнозує щорічне підвищення ВВП у межах 2,8-3%.

"Хоча труднощі на житловому і кредитному ринках і високі ціна на енергоносії вплинуть на зростання, в американської економіки є багато сильних сторін, і я очікую продовження її зростання, - заявив міністр фінансів США Генрі Полсон. - У цілому економіка США залишається здоровою - безробіття перебуває на низькому рівні, базова інфляція під контролем, а сильне зростання закордонних економік сприяє збільшенню експорту".

Підвищення прогнозу на 2007 рік зроблено з урахуванням як літнього сильного зростання, так і проблем на ринку житла, відзначається в заяві уряду.

"Зростання ВВП повернеться до історично середнього рівня, після чого незначно ослабне у зв'язку з виходом на пенсію покоління бебі-буму, - говориться в доповіді. - Прогноз зростання відносно періоду після 2007 року трохи знижений у зв'язку з недавнім переглядом даних за минулі роки щодо збільшення продуктивності".

Білий дім припускає, що впевнене збільшення робочих місць продовжиться і безробіття залишиться низьким, хоча воно, як очікується, зросте до 4,6% в 2007 році і 4,8% в 2008 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua