Ощадбанк та Укрсоцбанк об’єднали банкоматні мережі


Ощадбанк та Укрсоцбанк об’єднали банкоматні мережі

Ощадбанк та Укрсоцбанк підписали договір про об’єднання банкоматних мереж, - повідомила FINANCE.UA прес-служба Ощадбанку.

Завдяки цьому клієнти Ощадбанку з 26 листопада отримають можливість користуватися понад 2028 банкоматами за пільговими тарифами об’єднаної мережі на всій території України.

Нагадаємо, що Укрсоцбанк є другим банком, з яким Ощадбанк об’єднав мережі своїх банкоматів. Вже кілька років функціонує об’єднана мережа державних банків - Ощадбанку та Укрексімбанку, яка нараховує 1110 банкоматів.

“Ми розглядаємо об'єднання банкоматних мереж як вигідну конкурентну перевагу. З одного боку, банк істотно розширює мережу банкоматів, а з іншого - зменшує витрати на придбання нових і обслуговування вже діючих банкоматних пристроїв. При цьому банк не тільки покращує умови обслуговування своїх клієнтів, але і має непогані шанси залучити нових”, - прокоментував цю подію голова правління Ощадбанку Анатолій Гулей.

Станом на 01.11.2007 Ощадбанком емітовано понад 1,8 млн. платіжних карток міжнародних платіжних систем MasterCard та VISA. Кількість POS-терміналів - 2623 шт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua