Британію попередили про ризикованість інвестицій з країн колишнього СРСР


Британію попередили про ризикованість інвестицій з країн колишнього СРСР

Британський регулятор ринків Financial Services Authority (FSA) попередив про ризики, пов'язані з інвестиціями із країн колишнього Радянського Союзу.

За словами представника FSA, притік коштів зі СНД і Прибалтики збільшує навантаження на органи влади, що займаються протидією відмиванню коштів.

За даними FSA, притік нафтових грошей сприяє тому, що в економіці Великобританії з'являється усе більше "брудних" коштів. З їхньою перевіркою регулятор не завжди справляється, відзначив представник FSA.

За останні п'ять років п'ять фінансових організацій були оштрафовані на 4,3 мільйони фунтів стерлінгів (більше 8,6 мільйона доларів) за порушення закону про відмивання коштів.

Компанії з колишніх радянських республік, у тому числі і російські, все частіше вибирають Лондонську біржу LSE для проведення первинного розміщення акцій. Крім того, багато бізнесменів поступово скуповують активи на території Великобританії - наприклад, Роман Абрамович купив футбольний клуб Челсі, а Алішер Усманов - частку в Арсеналі.

Середня британська сім'я виплачує податків на 630 тисяч фунтів стерлінгів.

Раніше повідомлялося про те, що третина британських компаній не платять податки.

До того уряд Гордона Брауна знайшов оригінальний спосіб впливу на підданих Об'єднаного Королівства, що є злісними неплатниками. Особи, що не виплатили за рішенням суду штрафи і податки, незабаром не зможуть виїжджати за кордон до погашення заборгованості.

У червні міністерство фінансів королівства оприлюднило статистику, відповідно до якої, лише кожен шостий бізнесмен, що проживає у Великобританії і заробляє понад 10 мільйонів фунтів стерлінгів на рік, платить прибутковий податок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua