1321
Mitsubishi виводить на ринок електромобіль за $16 тисяч (фото)
— Фондовий ринок

На ринок Європи виходить новий електрокар Mitsubishi Minicab-MiEV. Це 3,4-метровий міський електромобіль бюджетного сегмента.
Оновлений Mitsubishi Minicab-MiEV отримав нову силову установку. Йдеться про 42-сильний електричний мотор із крутним моментом у 195 Нм, а також збільшену акумуляторну батарею ємністю 20 кВт∙год. Запас ходу новинки становить 180 км, а зарядити її у домашніх умовах можна за 7,5 годин, а від швидкої станції на 80% — за 42 хвилини.
У списку оснащення електромобіля значаться парктронік, системи автоматичного гальмування, контролю смуги руху та управління світлом фар.
Дизайн Mitsubishi Minicab-MiEV не змінився. Як і раніше, японський електромобіль доступний у двомісній вантажній версії за 2 431 000 єн ($16 300) і чотиримісному пасажирському варіанті за 2 481 000 єн ($16 640). Наразі це один із найдоступніших електрокарів на ринку.
За матеріалами: Ampercar
Поділитися новиною
Також за темою
Alphabet вперше досягла ринкової капіталізації в $3 трлн
«Нова пошта» має намір відкрити банк з обмеженою ліцензією, — Гетманцев
Попит на іграшки Labubu охолов: акції Pop Mart втратили $13 млрд вартості
Microsoft нагадала про припинення підтримки Windows 10: що далі
Apple готує ще десять новинок до наступної весни
З жовтня у Вроцлаві закриють аеропорт — причини, терміни