505
Літаючий електромобиль Doroni отримав льотну сертифікацію в США
— Технології&Авто

Літаючі електромобілі поступово виходять за рамки науково-фантастичних фільмів і скоро з’являться на вулицях міст. Американська компанія Doroni Aerospace оголосила, що її електричний літаючий автомобіль Doroni H1 отримав офіційний сертифікат льотної придатності Федерального управління цивільної авіації США.
Представники Doroni назвали її першою компанією в США, яка провела випробування пілотованих польотів на двомісному літаючому електромобілі. Doroni H1 піднявся в небо влітку 2023 року.
Компанія вже отримала понад 300 заявок на попередні замовлення і розраховує створити від 120 до 125 одиниць до 2025 або 2026 року. У підсумку стартап із Маямі планує налагодити виробництво і випускати до 2500 літаючих електромобілів щорічно.
За матеріалами: nnews.com
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-5 речей, які потрібно зробити з авто навесні (інфографіка)
Volkswagen скорочує майже 50 000 робочих місць у Німеччині
Найдоступніші електрокари з повним приводом у Європі
Після Audi TT і Audi R8: коли з’явиться новий спорткар компанії
Apple планує поставити до 5 млн MacBook Neo у 2026 році
Маск представив спільний AI-проєкт Tesla та xAI для створення програмного забезпечення
