280
Комп’ютер продали за 375 тисяч доларів: що робить його таким цінним
— Світ
На аукціоні за 375 тисяч доларів був проданий рідкісний комп’ютер Apple-1 Bayville. Цей продаж ще раз підтвердив високу цінність рідкісних моделей комп’ютерів Apple серед техно-колекціонерів, пише ysc.kiev.ua.
Відомо, що рідкісний комп’ютер Apple-1 Bayville є одним з небагатьох збережених екземплярів з номером 91 в офіційному реєстрі Apple-1.
Bayville є одним із небагатьох збережених екземплярів першого персонального комп’ютера, який продавали співзасновники Apple Стів Джобс і Стів Возняк.
Apple-1 був частиною першої партії комп’ютерів, випущених у 1976 році. На пристрої зберігся написаний вручну серійний номер, який, ймовірно, зробив особисто Джобс.
Зазначимо, що на аукціоні було продано також інші предмети, пов’язані з історією Apple, включаючи чек, підписаний Джобсом, за 112 054 долари, і запечатаний iPhone першого покоління за 87 514 доларів.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп скоротив квоту на прийом біженців до 7,5 тисячі. Це найнижчий рівень за 40 років
Єврокомісія вимагає від Угорщини, Словаччини та Польщі скасувати обмеження на український експорт
Нові санкції завдадуть росії щорічних втрат на 50 мільярдів доларів — Зеленський
Дорогий шатдаун: скільки коштує Америці зупинка роботи уряду
Південна Корея сплатить $350 млрд за зниження митних тарифів США — Трамп
Нова Зеландія запровадила санкції проти «тіньового флоту» росії
