578
Гетманцев проти друкування гривні
— Казна та Політика

Депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу», голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев запевняє, що для покриття дефіциту бюджету в 2024 буде достатньо підвищення податків, але у наступному році можуть з’явитися нові потреби.
Про це він розповів в інтерв’ю Українським Новинам.
«Поки що позиція уряду така, що достатньо тих змін податків, які ми проголосували в першому читанні. Але ми маємо пам’ятати не тільки про потреби до кінця року, але й на наступний рік, де ми поки що не маємо 100% впевненості щодо залучення усіх тих обсягів зовнішньої допомоги, якої потребуватимемо», — сказав він.
За його словами, зараз немає підстав підвищувати ставку ПДВ, але у владі не виключають, що таке рішення може з’явитися в майбутньому.
Гетманцев зазначив, що автором пропозиції про підвищення ставки ПДВ може виступити тільки уряд.
Гетманцев переконаний, що не існує альтернативи підвищенню податків при нинішній ситуації.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
Україна та Чорногорія оновили Угоду про вільну торгівлю: що зміниться
