1319
Експерт дав прогноз, що буде з курсом долара влітку 2023 року
— Валюта
Влітку 2023 року курс долара в Україні може ослабнути, гривня ж продовжить зміцнюватися, але за певних умов.
Від чого залежатиме вартість валюти вже найближчими тижнями, розповів економічний експерт Борис Кушнірук, передає 24 канал.
Зазначається, що до знецінення готівкової гривні до долара може призвести планова девальвація національної валюти.
«Якщо це рішення буде відтягуватися до липня, то в червні ситуація з курсом буде така ж, що і зараз», — йдеться в публікації.
Як прогнозує інвестиційний банкір Сергій Фурса, готівковий курс долара в Україні до кінця весни різко не зміниться. На його думку, найбільше вартість валюти найближчими тижнями залежатиме від макрофінансової допомоги Україні від країн-партнерів.
За іншими прогнозами експертів, курс долара в Україні до початку літа 2023 значно не зміниться навіть у разі зупинки «зернової угоди».
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Який прогноз курсу долара та євро на 2025 — 2026 роки (проєкт бюджету)
Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки
Скільки коштуватиме євро у світі та Україні — думка експерта
Що буде з курсом долара та економікою до кінця року — прогноз Dragon Capital
НБУ тримає курс стабільним, але згодом може його послабити — ICU
В Україні нелегальних обмінників більше, ніж офіційних — Гетманцев