Економічне бронювання від мобілізації — Веніславський розповів подробиці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Економічне бронювання від мобілізації — Веніславський розповів подробиці

Казна та Політика
1143
Економічне бронювання від мобілізації — Веніславський розповів подробиці
Економічне бронювання від мобілізації — Веніславський розповів подробиці
Наразі питання щодо економічного бронювання розглядається, втім напрацьованих алгоритмів поки що немає.
Про це розповів член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський в інтерв'ю РБК-Україна.
«Питання щодо економічного бронювання розглядається. Воно з точки зору багатьох представників виконавчої влади є актуальним, але якихось вже напрацьованих алгоритмів, які б нам дозволили сказати, що воно буде запроваджено, наразі немає», — заявив Веніславський.

Читайте також: Економічне бронювання від мобілізації. Варіанти, що розглядаються

Зокрема він зауважив, що це питання навряд чи безболісно пройде у парламенті через свою сенситивність, а також наслідки з точки зору соціальної справедливості та відповідності Конституції. У зв’язку з чим ймовірно економічне бронювання не буде введено в короткостроковій перспективі.
«Наприклад, як я вже неодноразово говорив, на мою думку, це може не відповідати Конституції України, тому що буде порушено принцип рівності. Наші колеги з комітету економічного розвитку вважають, що це потрібно, тому що економіка потребує підтримки», — пояснив народний депутат.

Читайте також: Штрафи для ухилянтів до 25 500 грн: коли, як та на які суми

За словами Веніславського, введення економічного бронювання дозволило б стимулювати розвиток економіки й забезпечити надходження податків, за які, наприклад, закуповуватиметься зброя, виплачуватиметься заробітна плата й грошове забезпечення наших бійців.
«Це питання дуже складне, неоднозначне, але говорити про те, що вже є якісь ідеї, як його вирішити, на даний момент я не можу», — відзначив Веніславський.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас