611
Економічне бронювання може приносити до бюджету до 320 мільярдів на рік
— Казна та Політика

У разі ухвалення законопроєктів з економічним бронюванням, бюджет отримуватиме від 200 до 320 мільярдів гривень на рік, залежно від обраної моделі.
Про це повідомив голова комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в ефірі «Української правди».
«За нашими розрахунками, якщо ухвалять модель бронювання без ФОПів, то бюджет може отримувати десь 200 мільярдів гривень на рік. Якщо з фізичними особами підприємців — це десь 320 мільярдів гривень», — заявив він.
Наталуха зазначив, що залежно від того, чи буде популярним цей інструмент, цифри надходжень можуть зростати або падати.
Він додав, що якщо бізнес укладатиме ставки бронювання у вартість своєї продукції, то всіх чекатимуть негативні наслідки здорожчення.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Україна збільшила виробництво озброєння у півтора раза за рік — Міноборони
Cкільки грошей українці спрямували на сплату військового збору в 2025 році (інфографіка)
НБУ наближає банківське регулювання України до стандартів ЄС
У Нацбанку пояснили, чи потребуватиме додаткових витрат заміна назви монет «копійка» на «шаг»
У Раді до кінця січня підготують пропозиції щодо проведення виборів
Американсько-український фонд відбудови оголосив прийом проєктів
