Долар втрачає статус резервної валюти на тлі проблем із держборгом у США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Долар втрачає статус резервної валюти на тлі проблем із держборгом у США

Валюта
5454
Долар втрачає статус резервної валюти на тлі проблем із держборгом у США
Долар втрачає статус резервної валюти на тлі проблем із держборгом у США
Голова фонду BlackRock Лоуренс Фін вважає, що вся ця ситуація навколо проблем з держборгом США істотно підірвала світову довіру до долара. Це може забезпечити необхідний стимул біткоїну і деяким іншим криптоактивам.
Своєю думкою з цього приводу Фінк поділився в рамках конференції Deutsche Bank 31 травня. Його коментар прозвучав незабаром після того, як стало відомо, що законопроєкт про підвищення ліміту держборгу був схвалений Палатою представників США.
Незважаючи на те, що кризи з дефолтом, схоже, вдалося уникнути, Фінк вважає ситуацію більш ніж серйозною. Сам факт можливого банкрутства федерального уряду підриває статус долара.

Дізнатись актуальну інформацію про курси валют в Україні

Зниження попиту на USD і відтік капіталу можуть сприятливо вплинути на курс BTC. Біткоїн має статус «цифрового долара», у зв’язку з чим деякі інвестори розглядають його як хедж-актив.
Підвищення попиту на нього як кращий «сейф» для заощаджень, ніж USD, підстьобне ціну токена. Зазначимо, що висновки Фінка збігаються з думкою Glassnode. Раніше в агентстві заявили про те, що гряде новий прорив на ринку.
Крім держборгу, Фінк приділив увагу і деяким іншим питанням. Так, на його думку, ФРС ще щонайменше двічі підвищуватиме процентну ставку.
За матеріалами:
incrypted
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас