268
Цього року «Нафтогаз» планує збільшити видобуток газу на пів мільярда кубометрів
Цього року група «Нафтогаз» планує збільшити видобуток природного газу на пів мільярда кубометрів, а також збільшити обсяги газу іноземних енергетичних компаній, які зберігають блакитне паливо в українських ПСГ.
Про це повідомляє пресслужба групи «Нафтогаз».
«Наш план на 2024 рік — наростити видобуток блакитного палива щонайменше на півмільярда кубометрів. Ми збільшуємо темпи буріння нових свердловин, використовуємо сучасні технології як для дослідження надр, так і для безпосереднього видобутку газу», — зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.
Крім того, у групі зазначили, що ще однією ціллю на 2024 рік є збільшення обсягів газу, що в українських ПСГ зберігають іноземні енергетичні компанії.
«У 2024 ми прагнемо залучити близько 4 млрд куб. м газу іноземних трейдерів до зберігання у наших підземних сховищах», — додав Чернишов.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
На столичні маршрути сьогодні вийшли нові трамваї та автобуси — Кличко
Що робити, якщо завершується строк дії ID-картки
День фінансів: очікування від курсу, перша платна дорога, «Зимова підтримка»
Срібло досягло рекордного значення
Цифровізація заощадила державі та українцям 184 млрд грн — Федоров
Як купити житло в Іспанії: податки та процентні ставки
