941
Audi показала останній ТТ (фото)
— Фондовий ринок

Audi ТТ, представлена на Франкфуртському автосалоні в 1995 році, надійшла у продаж через три роки у вигляді купе, а в 1999 році світ побачив родстер. Через понад 25 років виробництва та три покоління з конвеєра зійшов останній Tourist Trophy. Його зібрали на заводі Audi в Угорщині.
З 18 лютого 1998 року по 10 листопада 2023 року Audi зібрала загалом 662 762 автомобілі. Останнім стало купе TTS з 2,0-літровим бензиновим турбодвигуном та повним приводом Quattro. У автомобільному світі, де домінують кросовери та позашляховики, дехто вважає справжнім дивом той факт, що TT вдалося проіснувати чверть століття.
Востаннє третє покоління оновлювали у 2021 році. Остання генерація моделі пропонувалась із двигунами потужністю від 180 до 420 кінських сил.
Що стосується майбутнього, то в Audi припустили, що одного разу TT може повернутися як електромобіль, але рішення ще не прийняте.
За матеріалами: MMR
Поділитися новиною
Також за темою
Відкрито справу про банкрутство одного з найбільших хімзаводів України
Європейські фондові ринки впали на 2% після атак на Іран
ТОП-10 найнадійніших банків світу
Samsung Galaxy S26 показав Ocean Mode для підводної фотографії
Netflix відмовився купувати Warner Bros.
iPhone і iPad отримали схвалення НАТО: що це означає
