0 800 307 555
0 800 307 555

Половині офісних співробітників загрожує збільшення ваги на 10 кг

Особисті фінанси
403
Клініка зниження ваги Олени Морозової досліджувала розпорядок дня і раціон понад 500 осіб, що працюють у великих російських компаніях. З’ясувалося, що близько 55% людей за час служби набирали по 3-10 кілограмів.
Вся справа в напруженому графіку і брак часу на нормальне харчування. Людина швидко втомлюється, у неї знижується імунітет. Підсумок – різні недуги, включаючи ожиріння. У особливій небезпеці IT-фахівці, які постійно сидять за комп’ютером. А ось найсприятливіші умови – в компаніях фінансового сектора.
У свою чергу, опитування працівників Facebook показало, що їх непокоїть добротне харчування, що надається фірмою. Їх безкоштовно годують три рази на день, при цьому забезпечуючи постійний доступ до їжі. Це викликає переїдання. Якщо додати сюди малорухливий спосіб життя і сидячу роботу, складається гнітюча картина – ризик ожиріння підскакує майже в два рази.
Співробітникам доводиться докладати великих зусиль, щоб підтримувати наявну вагу. Наприклад, в офісі компанії Mail.ru Group створили ігрові кімнати, фітнес-зони і мобільний спортзал, де грають у футбол, волейбол та бадмінтон. Також напрокат даються велосипеди та самокати.
У компанії Philips співробітникам роздають соки і крокоміри, щоб ті проходили певну дистанцію (2159 кілометрів, що дорівнює відстані від Москви до Амстердама, де знаходиться штаб-квартира Philips). Стимул – соціальні заохочення. А ось в “Яндексі” працівники мають доступ до кафе, що розташовані поруч з офісом. На кожному поверсі є кілька кава-пойнтів з чаєм, кавою, солодощами, зерновими хлібцями, горіхами та фруктами. Правда, віднедавна там з’явилися і овочі.
У будь-якому випадку, понад 80% офісних працівників вибирають шкідливі продукти, коли йдуть на обід – їх жене сильний голод. Згідно з еволюційним механізмом, людина вибирає жирні й калорійні продукти в критичній ситуації. А якщо роботи багато, то співробітники взагалі пропускають обіди, замовляючи фастфуд.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас