4896
Google: росіяни найбільше цікавляться віртуальною валютою Bitcoin
Росія стала світовим лідером за інтересом до нової альтернативної електронної валюти – біткоіна /Bitcoin/. Про це повідомила сьогодні аналітична служба компанії Google.
“Найбільше число запитів в інтернеті з приводу віртуальної валюти надходить зараз з Росії, – заявив представник “Гугл”. – На другій позиції – Естонія, замикає першу трійку США”.
Фахівці вважають, що біткоін опинився зараз у центрі уваги у зв’язку з подіями на Кіпрі, у двох найбільших банках якого фактично відбулася часткова конфіскація вкладів.
Біткоін, створений у січні 2009 року, являє собою заснований на особливому алгоритмі новий вид цифрових електронних грошей. Спочатку ним користувалися лише ентузіасти віртуальної комп’ютерної реальності. Однак в останні місяці електронні біткоіни проникли в реальне життя суспільства, і зараз, наприклад, в Лондоні можна розплатитися ними в низці закусочних або придбати через інтернет-магазини численні товари.
Особливість біткоіна полягає в тому, що їх не можна конфіскувати у власника. Віртуальна валюта також дозволяє її власникові зберігати в разі необхідності повну анонімність.
Підвищену увагу до біткоіна відображає динаміка зростання його курсу. Так, при запуску віртуальної валюти чотири роки тому її курс становив співвідношення один біткоін – п’ять центів США. На початку поточного 2013 р. за біткоін давали 20 доларів, а на минулому тижні – 130-148 доларів.
За матеріалами: ІТАР-ТАСС
Поділитися новиною
Також за темою
Stellantis, Uber, NVIDIA і Foxconn створять глобальний сервіс безпілотних таксі
Індія шукає шляхи продовження закупівель російської нафти після санкцій США — Bloomberg
У росії занепадає роздрібна торгівля
У Міненерго пояснили, чому вимикають світло навіть без масованих атак
США звільнили німецьку «дочку» «Роснафти» від нових енергетичних санкцій
Dragon Capital дали прогнози щодо економічного зростання України до 2026 року (таблиця)
