1310
Звітність українських банків є профанацією - експерт (АУДІО)
Звітність, яку в себе на сайтах публікують банки, можна назвати профанацією, оскільки незрозуміло, на кого вона орієнтована. Інформацію зі звітності складно зрозуміти пересічному клієнту банку, а ті ж акціонери практично не можуть отримати необхідної інформації.
Тому виходить, що банки розкривають рівно стільки інформації, скільки від них вимагає Національний банк України, а не стільки, скільки потрібно клієнтам і професіоналам банківського сектору.
Більш детально про розкриття банками інформації про себе – в аудіокоментарі голови наглядової ради ТОВ “Фінансовий ринок” Юрія Іванишина, сказаному під час презентації дослідження “Інформаційна прозорість банків” від Українського кредитно-рейтингового агентства (UCRA).
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
OpenAI презентувала нову модель GPT-5.3 Instant — що змінилося
З іранських бірж зникли мільйони доларів у криптовалюті
Бельгія встановила заставу для заарештованого російського танкера
OnePlus 15Tvs iPhone 17 Pro: які висновки
Аналітики повідомили, скільки путін платить за війну в Україні
Ситуація на Близькому Сході: прогнози для світової та європейської економік
