2213
Азаров готовий витратити 16 млрд. на будівництво спортцентрів
— Казна та Політика
Держава знайде 16 млрд. гривень на реалізацію програми розвитку спортивної інфраструктури в регіонах «3 на 27», яка передбачає будівництво спортцентр у всіх областях.
Як повідомили в Кабміні, про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров.
За його словами, програма розрахована на чотири роки, а її загальна вартість оцінюється приблизно в 16 млрд. грн.
«Давайте подумаємо, наскільки це реально. На рік потрібно приблизно близько 4 млрд. Це, звичайно, дуже великі гроші. Але, в принципі, їх можна передбачити», – зазначив Азаров.
Він також додав, що зараз завдання полягає в максимальному здешевленні реалізації цієї програми, зберігши при цьому якість.
«Частково кошти на реалізацію можна знайти в інвесторів і у бізнесу, частково – у місцевому бюджеті, і в державному бюджеті. При такому підході ця програма абсолютно реальна», – підкреслив Азаров.
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
Держстат показав, як змінювались ціни на продукти, компослуги та транспорт в лютому 2026 (інфографіка)
Міносвіти розробило калькулятор для точного розрахунку зарплати вчителів — деталі
Законопроєкт про надрокористування: про просить бізнес
У Держстаті повідомили, як зріс реальний ВВП за 2025 рік
На 37% більше: три найбільші благодійні фонди України зібрали у 2025 рекордні 105,87 млрд грн — НБУ
Які виплати отримують військові після звільнення з полону — детальне роз’яснення від Міноборони
