1170
Уряд підвищить ціну на газ для населення протягом 1-го півріччя 2013 року - експерт
— Енергетика
Експерт з енергетичних питань Олександр Нарбут вважає, що влада підвищить тарифи на газ для населення протягом першого півріччя 2013 року, оскільки без підвищення неможливо буде збалансувати бюджет. Такий прогноз експерт озвучив на прес-конференції.
“Я припускаю, що це підвищення буде. І вважаю, що це буде результатом активних переговорів оновленого складу економічного блоку уряду, оскільки без цього рішення збалансувати бюджет неможливо”, – відзначив він.
О.Нарбут припускає, що рішення про підвищення цін на газ для населення буде ухвалено в кінці першого кварталу 2013 року з можливим його виконанням протягом першого півріччя. Це стосуватиметься, на його погляд, і тарифів на електроенергію, оскільки корекція однієї ціни буде впливати і на інші рішення.
Експерт вважає, що протягом року потрібно підняти ціну на газ мінімум на 50%. “Я прихильник того, щоб був відпрацьований чіткий графік підвищення, щоб бізнес це міг планувати. Адже будь-яке підвищення позначається на управлінні витратами. І краще це робити тоді, коли новий міністр Королевська зробить хоч щось з цільового субсидування незахищених верств населення”, – резюмував О.Нарбут.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Найбільший виробник нафти прогнозує «катастрофу» для світової економіки
Ціни на пальне у США б’ють рекорди
АМКУ пояснив, чому в Україні подорожчало пальне
Квартири подорожчають через конфлікт в Ірані. Що станеться з ринком нерухомості в 2026?
Експерт пояснив, чому Україна продає електрику при дефіциті
Іран планує стягувати мита з нафтових танкерів у Перській затоці — CNN
