0 800 307 555
0 800 307 555

Влада Севастополя передумала зберігати овочі в бомбосховищах

Аграрний ринок
767
Влада Севастополя відмовилася від ідеї зберігати овочі в бомбосховищах, розташованих на території міста. Про це пише “Севастопольська газета” з посиланням на начальника місцевого управління з надзвичайних ситуацій Мирослава Сагайдака.
Він уточнив, що бомбосховища є об’єктами цивільної оборони і не можуть змінити своє цільове призначення. Втім, перевірка показала, що в даний час 12 з 17 захисних споруд Севастополя не відповідають нормам безпеки.
“Вони залишаться як найпростіші укриття. І в планах Цивільної оборони вони будуть використовуватися, і в разі надзвичайної ситуації”, – роз’яснив чиновник.
Питання про використання захисних споруд як овочесховищ обговорювалося в адміністрації Севастополя в кінці листопада. З такою ідеєю виступив мер міста Володимир Яцуба. Тоді ж він запропонував провести інвентаризацію всіх міських об’єктів цивільної оборони.
Повідомлялося також, що місцеві чиновники ідею мера підтримали і перевірили всі бомбосховища міста (про підсумки інвентаризації, власне, і звітував Сагайдак). Однак пізніше, на одному з грудневих засідань, Яцуба заявив, що його неправильно зрозуміли, і що він мав на увазі колишні, а не діючі бомбосховища, а також занедбані штольні.
“Там температура цілий рік від 9 до 14 градусів, і зберігати там овочі дешевше, ніж у новозбудованих об’єктах”, – підкреслив він, додавши, що не має наміру “завалювати діючі бункери картоплею-цибулею для городян”.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас