0 800 307 555
0 800 307 555

За 1 млрд грн Кіотських коштів буде модернізовано 95 вагонів київського метро

159
Майже 1 млрд грн коштів Кіотського протоколу буде спрямовано на модернізацію 95 вагонів київського метрополітену. Про це під час прес-конференції сказав Голова КМДА Олександр Попов.
“Ми зустрічаємось по факту дуже приємної події – підписання договору про реалізацію проекту модернізації 95 вагонів метро між Крюківським заводом та японським підприємством. Ідея пов’язати модернізацію зі зменшенням кількості викидів СО2 не проста, але завдяки нашим партнерам нам вдалося розробити цей проект, який дозволить за рахунок енергозберігання та японських технологій отримати кошти в розмірі близько 1 млрд грн на модернізацію вагонів. Буде модернізовано 95 вагонів, вони їздитимуть по Святошинсько-Броварській лініі”, – сказав О. Попов.
Очікується, що впровадження проекту дасть змогу виконати модернізацію проблемного складу метрополітену на 35%.
Пробний потяг проїде київським метро у 1 кварталі наступного року, у 3 кварталі кияни зможуть повноцінно користуватись модернізованими вагонами.
Нагадаємо, нещодавно проект будівництва четвертої гілки метрополітену у Києві був презентований на міжнародному бізнес-форумі “Global Project Plaza 2012”, який організовується міністерством інноваційної економіки Республіки Корея і Корейською Агенцією зі сприяння торгівлі та інвестиціям (КОТRА).
“Після презентації проекту будівництва четвертої гілки метрополітену, декілька компаній висловили бажання брати участь у його реалізації – хтось запропонував свої технології, хтось готовий увійти до проекту як концесіонер, хтось запропонував свої послуги як керуючої компанії. Для нас цікаві всі пропозиції, ми будемо далі відпрацьовувати можливість співпраці. Наприклад, нам цікаві лізингові схеми в експлуатації рухомого складу”, – розповів заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас