Уже цієї осені в Україні розіграється інфляція - експерт
Цієї осені інфляція може прискоритися до 5%, вважає фахівець агропромислового комплексу Володимир Коновальчук.
"У нас дійсно досить низькі показники інфляції цього року, ніж були за багато минулих років... І в цілому, за 2012 рік, думаю, інфляція буде низькою, хоча дещо може пожвавитися восени: споживчі ціни можуть вирости відсотків на 5", - сказав він в ефірі Першого ділового каналу, передає Газета.ua.
Раніше прем'єр Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам заявив, що в січні-липні цього року в Україні зафіксована інфляція на рівні 0%. Пізніше Держстат повідомив, що дефляція в Україні в липні 2012 року зафіксована на рівні 0,2%.
Згідно з повідомленням, дефляції в Україні в 2012 році спостерігається вже третій місяць поспіль: у травні та червні зниження показника динаміки цін склало по 0,3%.
Зазначимо, інфляція в Україні в 2011 році сповільнилася до 4,6% з 9,1% роком раніше і стала рекордно низькою з моменту здобуття незалежності в 1991 році: раніше найкращим результатом був 6,1% за підсумками 2001 року. Крім того, в 2002 році була зафіксована дефляція на 0,6%.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
