7777
Бойкот у дії: імпорт російських товарів в Україну впав на $800 мільйонів
— Казна та Політика
Імпорт російських товарів в Україну у січні-лютому поточного року скоротився на $700-800 млн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, через їх бойкот українцями.
Про це в коментарі заявив аналітик міжнародної фінансової компанії “Альпарі” Олександр Михайленко.
“Відсотків двадцять скорочення імпорту товарів з Росії залежить від їхнього бойкоту українцями”, – вважає експерт.
На його думку, цей імпорт російських товарів в Україну знижуватиметься й надалі.
Михайленко наголосив, що прослідковується скорочення імпорту не лише російських товарів, а товарів з Європи та Китаю. Це зумовлено зниженням купівельної спроможності українців, уточнив він.
Нагадаємо, за результатами інтернет-дослідження TNS в Україні, 52% українців позитивно або радше позитивно ставляться до бойкоту російських товарів. При цьому трохи більше третини (39%) респондентів відповіли, що самі їх бойкотують.
Нейтральне ставлення висловили 16%, негативне – 39% респондентів.
Дослідження проводилося в інтернеті серед користувачів 18-55 років у два етапи: 1-7 березня і 14-18 квітня цього року.
За матеріалами: gazeta.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Зростання ВВП України у другому кварталі сповільнилося до 0,8% — дані Держстату
Україна оновила облік корисних копалин за стандартами ООН
Де і яке коштовне каміння видобувають в Україні
Кадрова криза: кому роботодавці готові платити більше, аби закрити вакансії
В Україні планують створити житлову інспекцію: чим буде займатися
Держава зекономить щонайменше 15 млрд грн, скоротивши неефективні бюджетні програми — Гетманцев