0 800 307 555
0 800 307 555

Volkswagen представив літаючий автомобіль

1149
На автомобільному конкурсі у Пекіні Volkswagen представив своє бачення автомобіля майбутнього - літаючу машину.
Правда, поки інноваційний транспортний засіб лише у проекті: Volkswagen продемонстрував ролик з використанням комп'ютерної графіки.
У теоретичного автомобіля майже немає недоліків. Він займає мало місця, запускається за допомогою натиснення кнопки, управляється джойстиком, причому має бути також оснащений автопілотом і протиаварійною системою. За планами, автомобіль зможе підніматися в повітря і пересуватися під дією магнітної сили.
Аеромобіль розрахований на двох пасажирів. Проект виглядає досить переконливо, але поки людство може тільки мріяти про те, щоб втілити його в життя.
Нагадаємо, в квітні прототип першого офіційно зареєстрованого крилатого автомобіля в історії був виставлений на загальний огляд на автошоу у Нью-Йорку.
За матеріалами:
Фокус
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас