1027
Збитки власника лайнера Costa Concordia оцінили в 1,5 млрд. євро
Італійська компанія Costa Crociere, власник круїзного лайнера Costa Concordia, що зазнав аварії в Середземному морі, зазнає збитків приблизно на 1,5 млрд. євро.
Вартість самого судна оцінюється в 500 млн. євро. Крім того, компанії потрібно виплатити пасажирам різні компенсації, розмір яких складе близько 1 млрд. євро.
Компенсації призначаються кожному з 4 тис. 234 пасажирів, передає Інтерфакс. Також не виключено, що деякі пасажири направлять позови до суду з вимогою про додаткові компенсації.
На даний момент судно охороняється від можливих грабіжників, оскільки на його борту залишилися матеріальні цінності. За даними місцевої влади, в сейфах кают до цих пір знаходяться гроші, коштовності і документи пасажирів.
Сьогодні, 16 січня, рятувальники виявили тіло шостої жертви катастрофи італійського круїзного лайнера Costa Concordia в Середземному морі.
Поранення отримали близько 80 людей, вони доставлені в лікарні міст Орбетелло, Гроссето і Тоскани.
Експерти заявляли, що основною версією аварії італійського круїзного лайнера Costa Concordia біля берегів острова Джильо є помилка командування. Капітан судна заарештований.
За словами прокурора, капітан залишив корабель задовго до евакуації останніх пасажирів. Як розповіли очевидці, в момент катастрофи капітан випивав з молодою жінкою.
У ЗМІ також з'явилася інформація, згідно з якою капітан Costa Concordia Франческо Скеттіно навмисне відхилився від курсу, щоб привітатись з другом, що стояв на березі острова Джильо.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною