4671
Безробітних українців будуть переселяти в інші регіони
Державній службі зайнятості України доручено розглянути можливість переміщення робочої сили в ті регіони, де в ній є потреба.
Про це розповів віце-прем'єр-міністр України-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.
Як повідомляє офіційний урядовий Інтернет-портал, Віце-прем'єр розповів, що він доручив Державній службі зайнятості напрацювати нові підходи у сфері працевлаштування, зокрема, розвивати можливості переміщення робочої сили в ті регіони, де в ній є потреба, і налагодити контакт з роботодавцями, щоб отримувати інформацію про те, яких фахівців вони вимагають.
"Ми зараз виробляємо абсолютно нові підходи до проблем працевлаштування, вивчаючи кращий світовий досвід. Людям, які втратили роботу, потрібно допомагати", - зазначив Тігіпко.
Нагадаємо, кількість вільних робочих місць, заявлених підприємствами, установами та організаціями в службі зайнятості, у січні 2011 року збільшилося на 4,6 тис., або на 7,2%, і на кінець місяця становила 68,5 тис.
За матеріалами: Контракти
Поділитися новиною
Також за темою
YouTube надасть співробітникам виплати за добровільне звільнення
GM скорочує тисячі працівників через спад попиту на електромобілі
Meta готує додаток WhatsApp для Apple Watch
Dacia презентувала новий варіант гібрида Duster (фото)
Canva представила значне оновлення: запустила власну модель дизайну та додала нові функції ШІ
Прибуток Apple зріс майже вдвічі
