Новини

Швидкий перехід


12.03.2010 12:50

S&P: Долар збереже статус світової резервної валюти


Напиши свій коментар
 

Долар зберігатиме статус світової резервної валюти доти, доки фінансовий ринок США залишатиметься надійним, а американський уряд продовжуватиме підтримувати витрати на стійкому рівні. З таким прогнозом виступило сьогодні рейтингове агентство Standard & Poor`s.

"Долар є на сьогоднішній день найбільш затребуваною валютою світу, не дивлячись на той факт, що нинішня криза почалася в США, - зазначає агентство в аналітичному коментарі. - Це викликано тим, що американська економіка має потужний фундамент, який визначається її розміром, гнучкістю ринку праці і рівнем попиту".

На думку Standard & Poor`s, американські банки і фінансовий ринок США збережуть в майбутні роки підвищену в порівнянні з іншими індустріальними країнами Заходу динаміку розвитку, передає ПРАЙМ-ТАСС.

За матеріалами УНІАН
Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також

Весь ринок: Валюта   

Архiви: 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000