15591
НБУ планував націоналізувати "Дельта Банк" - Гонтарева
— Кредит&Депозит
Нацбанк розглядав питання націоналізації проблемного “Дельта Банку”. Про це заявила глава НБУ Валерія Гонтарева.
За словами Гонтаревої, “Дельта Банк” Миколи Лагуна давно визнаний проблемним.
“Ми оголошували його як системний банк, і тому НБУ давно вийшов з питанням про можливість націоналізації цього банку”, – сказала глава НБУ.
Як відомо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що НБУ збирається вводити тимчасову адміністрацію в банку Лагуна.
Нагадаємо, як повідомила прес-служба банку, 17 березня відбудуться позачергові Загальні збори акціонерів АТ “Дельта Банк”.
Серед пріоритетних завдань – розгляд акціонерами звіту про результати приватного розміщення акцій банку, а також прийняття рішення про внесення змін до Статуту банку, у зв’язку зі збільшенням його статутного капіталу на 1167 млн грн.
Крім того, на загальних зборах акціонерами буде визначена і розглянута подальша стратегія діяльності банку.
Зокрема, будуть запропоновані для обговорення можливі опції проведення додаткової капіталізації банку, у тому числі шляхом залучення нових інвесторів.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
Також за темою
Підприємці погасили понад мільярд гривень за програмою реструктуризації кредитів ФГВФО
Іпотека під 3% запрацювала для всіх військових
Де українці вважають безпечним зберігати гроші — опитування (інфографіка)
Банки планують нарощувати кредитування — опитування НБУ
Іпотека в Україні: обсяги, ставки та регіони у листопаді
Банки-банкрути у 2025 році виплатили кредиторам понад 3,7 млрд грн
