Експерт розповів, скільки українців мають кредит в ломбарді
1% українців мають кредит в ломбарді. При цьому 5% населення хоча б раз на рік звертаються в ломбард.
Про це повідомив генеральний директор мережі ломбардів “Благо” Олександр Северинов.
Також він зазначив, що популярність ломбардних кредитів під заставу техніки зростає. Їх частка становить 18%.
“В Європі цей показник сягає 50%. Ми розраховуємо, що через два-три роки ми досягнемо рівня в 30%. Хоча ще два роки тому під заставу техніки ми видавали 12% позик”, – сказав Северинов.
За його словами, ринок кредитів під заставу техніки “жвавіший”, ніж ювелірний ринок: українці купують набагато більше техніки, ніж ювелірних виробів.
Торік обсяги кредитів під заставу техніки склали 705 млн грн в I кварталі, 697 млн грн – в II, 754 млн грн – в III, і 878 млн грн – в IV. Для порівняння: під заставу ювелірних виробів в кредит видавалося 3-3,5 млрд грн щоквартально.
До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції за кредитами в Україні. Щоб допомогти вам обрати кредит онлайн у нас на сайті працює спеціальний сервіс. Завдяки цьому можна швидко і комфортно обрати необхідний саме вам кредитний продукт:
Помічник з кредитів 💁
За матеріалами: Фінансовий клуб
Поділитися новиною