Вчений створив прототип робомобіля, якому не потрібні лідари і радари (відео)


Вчений створив прототип робомобіля, якому не потрібні лідари і радари (відео)

Експерт з робототехніки та комп’ютерного зору Чансень Сяо представив прототип безпілотної системи для автомобілів. Створений ним робомобіль орієнтується на дорозі вночі і в негоду і, на відміну від розробок Tesla, Uber і Google, обходиться без дорогих лидаров і радарів.

Колишній професор Прінстонського університету і керівник лабораторії комп’ютерного зору і робототехніки Чансень Сяо створив стартап AutoX ще восени, але представив свій проект лише в березні. До цього моменту компанія вченого вже отримала дозвіл на випробування безпілотників в Каліфорнії.

За півроку спільно з групою з 20 вчених Сяо створив прототип робомобіля на базі 2017 Lincoln MKZ. Головна особливість безпілотника – це відсутність радарів, лідарів, ультразвукових датчиків і диференціальної GPS. Зорову функцію у автомобіля виконує комплект дешевих камер, зображення з яких обробляється за допомогою алгоритму. За словами Сяо, кожна камера на безпілотник обійшлася в $50.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Вчений створив прототип робомобіля, якому не потрібні лідари і радари (відео)» на Finance.UA - 3.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.UA