Китайці випустили підроблений «електромобіль Мерседес» за $3300 (фото)


Китайці випустили підроблений «електромобіль Мерседес» за $3300 (фото)

У ці дні в китайському місті Цзінань проходить виставка електромобілів. Правда, деякі з них більше нагадують саморобки, причому не найвдаліші.

Мабуть, найдивніший з них – це «сплющений» електрокар Byvin Xiaozhuangyuan E-Ass. Але і цей Luxing iStar викликає подив і здивування. Передок електрокара виконаний у дусі нових моделей Mercedes-Benz, але через скромну ширину автомобіль більше нагадує «ембріон Мерседеса».

Емблема хоч і нагадує трипроменеву зірку, але спотворена і трохи видозмінена, щоб виробника не могли звинуватити в плагіаті. Всередині теж простежується німецький манер, зате є сенсорний екран, USB та інше для «комфортного життя».

Виробник електромобіля Luxing iStar, компанія Dezhou Luxing Vehicle Company, гарантує 150-кілометровий запас ходу. Максимальна швидкість – 45 кілометрів на годину.

Обзавестися підробленим «недоМерседесом» можна всього за 3300 доларів. Така стартова ціна Luxing iStar, але китайці мають намір запропонувати і дорожчу модифікацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китайці випустили підроблений «електромобіль Мерседес» за $3300 (фото)» на Finance.UA - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.UA