1420
Кличко: деякі "будинки Войцеховського" можуть знести
— Нерухомість
Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що деякі будинки побудовані компаніями бізнесмена Анатолія Войцеховського, можуть бути знесені.
Про це Кличко розповів під час спілкування з журналістами на Київському інвестиційного форуму.
“Ми розглядаємо ці об’єкти окремо, вивчаємо, робимо експертний аналіз і потім даємо оцінку кожному будинку – вводити в експлуатацію чи ні”, – відповів Кличко на питання, чи будуть знесені “будинки Войцеховського”.
При цьому мер підкреслив, що в разі неможливості надання дозволу на введення в експлуатацію будинку такий об’єкт повинен бути знесений.
Як повідомлялося, в липні Генеральна прокуратура заарештувала столичного забудовника Войцеховського, проте згодом він вийшов під заставу.
Як відомо, раніше власникам квартир у будинках Войцеховського порадили шукати на зиму інше житло через неможливість підключити ці будівлі до опалення.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Купівля нерухомості за кордоном: які документи потрібні
Які ціни на будинки в Карпатах
У яких містах Польщі найдешевше житло для студентів
Перепланування в квартирі: які штрафи можна отримати
В одному із міст на заході України подешевшали однокімнатки (інфографіка)
Як відбувається реєстрація права власності у країнах ЄС