2318
Названо перше місто України, де запустять систему DoZorro
— Казна та Політика
Дніпро стане першим українським містом, в якому запрацює система DoZorro. Її головною метою є організація єдиної комунікаційної платформи між громадськістю, замовниками, постачальниками і контролюючими органами в сфері державних закупівель.
Про це написала виконуюча обов’язки заступника мера Дніпра Яника Мерило на своїй сторінці в Facebook.
“Остаточно домовилися з Transparency International, що Дніпро буде першим пілотувати DoZorro, що дозволить ще якісніше комунікувати інформацію про закупівлі через ProZorro”, – розповіла вона.
За словами Мерило, наступним кроком стане проведення ризикового моніторингу (визначення сфер, де можуть з’явитися порушення) і складання рейтингів постачальників (міст, департаментів, обласних державних адміністрацій).
“Це допоможе нам ще більш систематично відповідати на запитання і претензії щодо закупівель, і не в ручному режимі, а на єдиній відкритій платформі www.dozorro.org”, – резюмувала чиновниця.
За матеріалами: Обозреватель
Поділитися новиною