1071
Майно НСК "Олімпійський" заарештовано
— Кримінал
Державна виконавча служба заарештувала майно державного підприємства “Національний спортивний комплекс” Олімпійський “.
Про це йдеться в ухвалі Господарського суду Києва від 1 лютого.
Раніше ХК “Київміськбуд” звернувся до суду з позовною заявою про стягнення з НСК “Олімпійський” 32,389 млн гривень боргу, що виник у зв’язку з неналежним виконанням останнім умов договору генерального підряду від 28 листопада 2008 року.
Рішенням Господарського суду Києва від 19 листопада 2013 року позов було задоволено повністю.
Оскільки коштів на рахунках заявника не вистачало для виконання наказу суду, державний виконавець 23 листопада 2015 року виніс постанову про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.
НСК “Олімпійський” звернувся до суду з проханням зняти арешт з майна і визнати недійсним наказ Виконавчої служби, проте суд відмовив у позові.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
НАБУ викрило корупційну схему в Мінсоцполітики на 29 млн грн
СБУ ліквідувала «конвертцентр», через який вивели 1,5 млрд грн
У Харкові викрили шахраїв, які ошукали людей через фейкову «Дію»: як вони діяли
Нацполіція викрила схему розкрадання 25 млн грн, виділених на електроенергію для потреб ЗСУ
У «Київводоканалі» викрили схему розкрадання понад 3 мільйонів
У Львівській області викрили схему ввезення авто під виглядом «гуманітарки» для ЗСУ