Лагард повернеться до Києва навесні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Лагард повернеться до Києва навесні

Казна та Політика
550
“Крістін Лагард прийняла запрошення Володимира Гройсмана відвідати Київ навесні наступного року з тим, щоб оцінити прогрес у впровадженні реформ”, – повідомила прес-служба спікера парламенту.
Глава МВФ Крістін Лагард перебувала в Україні 6-7 вересня з дводенним візитом, напередодні вона зустрічалася з главою державою Петром Порошенком.
«Продовження співпраці з МВФ має ключове значення для успіху системних реформ в Україні», – заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман під час зустрічі з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.
Крістін Лагард високо оцінила прогрес України у проведенні реформ. Вона повідомила, що рішення МВФ про виділення Україні чергового траншу в рамках програми розширеного кредитування буде прийматися з урахуванням підсумків роботи чергової місії МВФ, яка прибуде до України 22 вересня.
Сторони привітали недавню попередню домовленість між Україною та міжнародними кредиторами про реструктуризацію державного боргу. Володимир Гройсман подякував Крістін Лагард за підтримку МВФ у вирішенні цього питання. “Безумовними пріоритетами української сторони будуть залишатися ефективна боротьба з корупцією та відновлення стабільності та довіри у фінансовому секторі”, – сказав спікер.
За матеріалами:
Фінансовий клуб
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас