932
Мінекономіки запрошує PayPal працювати в Україні
— Фінтех і Картки
Міністерство економічного розвитку разом з ключовими гравцями IT-ринку запрошує PayPal вийти на український ринок.
Про це йдеться в повідомленні міністерства.
“Отримавши підтримку IT-спільноти, Мінекономрозвитку сформувало робочу групу спільно з Національним банком, провідними представниками бізнесу”, – йдеться в повідомленні.
Також до групи увійшли консалтингові компанії Baker & McKenzie і Deloitte, щоб консультувати процес виходу платіжної системи PayPal на український ринок.
“У червні Мінекономрозвитку направило офіційний лист Генеральному менеджеру Центральної та Східної Європи компанії PayPal, в якому Міністерство закликає компанію відгукнутися на запит української IT-спільноти і вийти на український ринок”, – повідомляє прес-служба.
У листі наголошується, що Україна володіє всією необхідною інфраструктурою для швидкого запуску PayPal, так само як розвиненої банківської мережею і великою кількістю користувачів платіжних карток. “Міністерство сприятиме процесам щодо внесення змін до нормативно-правову базу з метою створення сприятливих умов виходу на ринок України глобальних платіжних систем”, – йдеться в повідомленні міністерства.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Як змінити банківські реквізити для виплати пенсії онлайн
ФОП і безготівкові розрахунки: що можуть запропонувати банки навесні 2026 року
Кредитні компанії почали використовувати «Дію» для ідентифікації позичальників
В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
Хто та чому блокують картки українців — пояснення Держфінмоніторингу
Приєднання України до SEPA: як це вплине на перекази коштів
