Сума переплати платежів до держбюджету за листопад скоротилася на 1,8 млрд грн


Сума переплати платежів до держбюджету за листопад скоротилася на 1,8 млрд грн

Сума переплати платежів до держбюджету за листопад скоротилася на 1,8 млрд грн – до 34,6 млрд грн, повідомив глава Державної фіскальної служби (ГФС) України Ігор Білоус.

“Найбільша сума переплат з податку на прибуток – 25,4 млрд грн, в листопаді вона скоротилася на 0,3 млрд грн”, – сказав він.

За словами І.Білоуса, держава поступово скорочує накопичені борги з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ): залишок з початку року скоротився на 0,1 млрд грн і станом на 1 грудня загальна сума боргу по минулих періодах становить 14,8 млрд грн.

Разом з тим в ДФС відзначають 10%-ве збільшення надходжень від сплати ПДВ у січні-листопаді, в тому числі при зниженні обсягів продажів на 11,2%; надходження по сальдо ПДВ збільшилися на 31,7%.

Як зазначив І.Білоус, завдяки заходам з детінізації даного податку, до яких вдалася фіскальна служба починаючи з квітня 2014 року, до держбюджету України забезпечено додаткові надходження на суму 23,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Рейтинг популярності матеріалу «Сума переплати платежів до держбюджету за листопад скоротилася на 1,8 млрд грн» на Finance.UA - 2.6
В Контексті Finance.UA