Повідомлення про фашистів в Україні є плодом російської пропаганди - голова "Freedom House"


Повідомлення про фашистів в Україні є плодом російської пропаганди - голова "Freedom House"

Повідомлення про фашистів в Україні є плодом російської пропаганди. Про це на брифінгу повідомив президент міжнародної правозахисної організації “Freedom House” Девід Крамер.

“Кремлівська пропаганда говорить про фашистів в Україні. Я їх не бачив. В Україні немає ніяких фашистів. На Майдан вийшли люди не проти росіян чи російської мови, а втомлені від корупції і бездіяльності уряду, які прагнули до Європи, а Янукович взяв і показав заходу середній палець”, – сказав він. Разом з тим Д.Крамер зазначив, що в Україні є певні “крайні праві” угрупування, але вони не відіграють значної ролі у житті країни.

“Я допускаю існування занадто “правих” організацій, але вони не роблять погоди, їхня підтримка населенням надзвичайно мала. Такі сили не є домінантними”, – зазначив правозахисник.
Крім того, за словами Д.Крамера, націоналістичні організації докладають значних зусиль, щоб показати, що вони виступають не проти жодної з національностей, а за українську державу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Повідомлення про фашистів в Україні є плодом російської пропаганди - голова "Freedom House"» на Finance.UA - 2.0
В Контексті Finance.UA